Portfolio Single

Dekoratİf Paslanmaz Çelİk

Inox Color, her biri özellikli yüzey yapı ve uygulamalarında kullanılabilen paslanmaz çelik ürünlerde eşsiz bir tarz sunar. Inox Color, çeşitli motif ve doku alternatifleri olan paslanmaz çelik plaka olarak sunmaktadır. Paslanmaz çelik, polyspectral işlemiyle renklendirilir. Bu işlemle yüzey daha dekoratif hale gelirken çelik de daha dayanıklı ve hijyenik hale gelir. Dekoratif uygulamalar hem iç hem dış yüzeylerde kullanılabilir. Inox Color Paneller; yüzey kaplama, tavan, duvar, cephe, şömine, çatı bitişleri, kapılar, asansör kabinleri, barlar, gişeler v.b. uygulama alanlarında kullanılabilir. Paslanmaz dekorasyon çeliği çağımız mimarlarının yaratıcılıklarına ilham veren bir malzemedir. Çeliğin dayanıklılığını desen ve renk seçenekleriyle birleştiren estetik, kaliteli ve güvenli çözümler için aranılan malzeme olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Projeye özel yaratılan, ikinci bir örneği bulunmayan desen seçenekleri mimarlar için sınırsız, özgür tasarım ortamı yaratmaktadır. Paslanmaz çelik, mimari ve endüstriyel tasarımların tüm alanlarında, reklamclıkta indoor ve outdoor çalışmalarında, işaret levhalarında, yönlendirme uygulamalarında, metal ve kutu harf kesimlerinde, aydınlatma elemanları uygulamalarında, tekstil ve hazır giyim moda aksesuarlarında, otel ve konaklama tesislerinde, ısıtma ve soğutmaya yönelik projelerde, asansör, kapı, kabin ve buton imalatlarında, mimari projelerde dış cephe, ve iç mekanlarda uygulama kolaylığı, estetik görünüm, tasarım çeşitliliği sebebiyle çok tercih edilmektedir.

PASLANMAZ ÇELİK TEKNİK ÖZELLİKLER VE KALİTELER: JAPAN SUS 304, 316-430 veya istenilen çelik kalitesinde üretilebilir.

PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜN SEÇENEKLERİ: Ayna Paslanmaz Mat Görünümlü Malzemeler Ayna Paslanmaz Desenli

PASLANMAZ ÇELİK RENKLER: Altın, Gümüş, Bronz, Bakır, Gül Altın, Koyu Gri, Mor, Kahverengi, Siyah, Sarı, Koyu Mavi

PASLANMAZ ÇELİK BİTİŞLER: Parlak Mat Desenli Üç Yönlü

PASLANMAZ ÇELİK ÖZEL TASARIM: Stoklarımızdaki düz ve desenli 20 farklı model arasından seçilbilmesinin yanı sıra projeye özel desen üretmek mümkündür. Tasarlanan özel desenlerin farklı renklerdeki paslanmaz çelik plakalar üzerinde uygulanabilmesi tasarımcıya sınırsız çeşitlilik sağlar. Desen alternatiflerimiz sadece tasarımcının hayalgücü ile sınırlıdır.

PASLANMAZ ÇELİK ÖLÇÜLERİ Kalınlıklar : 0.5-2.00 mm arasında değişen kalınlıklarda üretilir. Ağırlık :0.8 mmx1219x2438 mm için 18.843 kg’dir. Plaka ölçüleri : 1219 mm x2438 mm -1219×3048 mm ölçülerindedir. İsteğe göre boy max 4000 mm olarak üretilebilir.

PASLANMAZ ÇELİK KULLANIM ÜSTÜNLÜKLERİ: Diğer kaplama malzemelerine göre oksidasyona daha dayanıklıdır. Solmaz aşınmaz,matlaşmaz. Güneşe,neme,tuza ve asitlere,kentleşme kirliliğine karşı duyarlıdır. Kırılmadan 90 dereceye kadar bükülebilir. Kolaylıkla temizlenebilir. Hijyeniktir,sağlık kurumları için çok uygun malzemedir. Uzun ömürlü olduğu için yenileme faaliyetlerini sıfıra indirger. Sertlik derecesi 80 Rcnin üzerindedir.Kapladığı malzemenin ömrünü uzatır. Inox Color, her biri özellikli yüzey yapı ve uygulamalarında kullanılabilen paslanmaz çelik ürünlerde eşsiz bir tarz sunar. Inox Color, çeşitli motif ve doku alternatifleri olan paslanmaz çelik panel ürünleri sunmaktadır. Paslanmaz çelik, polyspectral işlemiyle renklendirilir. Bu işlemle yüzey daha dekoratif hale gelirken çelik de daha dayanıklı ve hijyenik hale gelir. Dekoratif uygulamalar hem iç hem dış yüzeylerde kullanılabilir. Inox Color Paneller; yüzey kaplama, tavan, duvar, cephe, şömine, çatı bitişleri, kapılar, asansör kabinleri, barlar, gişeler v.b. uygulama alanlarında kullanılabilir.